lek. med.
specjalista psychiatra Monika Czerwonka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła Szkołę Psychoterapii w podejściu psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie .
Doświadczenie zdobywała w Klinice Psychiatrii Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Oddziale Ogólnopsychiatrycznym , Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Poradni Odwykowej.
Ma ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Obecnie praktykuje w Poradni Psychiatrycznej dla Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży , na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Powiatowego , oraz prowadzi Specjalistyczną Praktykę Lekarską.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu :

-zaburzeń afektywnych (depresja, CHAD)

-adaptacyjnych i związanych ze stresem
-zaburzeń osobowości
-nerwic , zaburzeń lękowych – zaburzeń psychotycznych , schizofrenii

-zaburzeń psychicznych wieku rozwojowego, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń nastroju i zaburzeń zachowania

Na konsultację psychiatryczną przyjmuje dzieci od 15 lat i osoby dorosłe.

Cennik:

Dzieci/Młodzież:

Pierwsza wizyta 90 min/450 zł

Kolejna konsultacja 45 min/350 zł

Dorośli:

Pierwsza wizyta 60 min/400 zł

Kolejna wizyta 30 min/350 zł

Zespół

Poznajmy się

Synapsa od 2013 roku jest ośrodkiem psychoterapeutycznym, psychologicznym, seksuologicznym skupiającym doświadczonych profesjonalistów: psychiatrów, seksuologów, psychologów, psychologów dziecięcych, psychoterapeutów, terapeutów par i rodzin.

Małopolski Ośrodek Psychoterapii SYNAPSA Kraków

Małopolski Ośrodek Psychoterapii SYNAPSA Kraków oferuje konsultacje w zakresie: psychiatra, psychiatra dziecięcy, psycholog, psycholog dziecięcy, seksuolog, seksuolog dla par, terapia par, terapia małżeńska, psycholog w języku angielskim